Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kütahya Yoncalı Nehir Termal Otel Konaklamalı Kütahya Ve Aizanoi Kültür Termal Gezisi 10-11 Mart 2012

Kültür-Tarih ve termal kokan bir gezi...
Avrupai havası ile Eskişehir'de Odunpazarın'da Cam müzesinde, Lületaşı müzesinde Porsuk çayı kenarında, Kent park'ta kültür gezisi yapacağız. Akşam Kütahya Yoncalı Termal kaplıca keyfi yaşayacağız, Saklı tarihi dokusu ve ilk agora meydanı ile ile Aizanoi Antik kentini gezeceğiz. Keyifli ve dolu dolu geçecek bir etkinlik. Mutlaka tavsiye ediyoruz.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Saat 07:00 ‘de Kumrular sokak girişi Penguen pastanesi önünden arkadaşlarımızı aldıktan sonra yol güzergahımızda vereceğimiz molalarla ilk durağımız Eskişehir’e varıyoruz. Aracımızı uygun bir yere park ettikten sonra ilk işimiz havanın müsait olması durumunda isteğe bağlı olarak Porsuk çayı kenarında tekneye binmek. Çünkü öğleden sonra yoğun olması dolayısı ile zaman ve yer bulamayabiliyoruz. Tekne gezisi sonrası Odunpazarında Eskişehir meşhur Çibörekçisinde; çibörek menüsü ve yöresel ev baklavası ile öğlen yemeğimizi yedikten sonra Eskişehir gezimiz başlıyor. Odunpazarı ve Cam müzesini gezdikten sonra Eski Eskişehir evleri arasından yürüyerek Lületaşı Müzesini görüyor Porsuk çayı kenarındaki Kent Park gezisi sonrası Haller bölgesine vardıktan sonra kapalı mekandaki kafelerdede vereceğimiz çay/kahve molaları sonrası Eskişehir gezimizi tamamlıyor ve Kütahya'nın Yoncalı bölgesindeki Nehir Termal SPA'ya vararak akşam yemeği ve sonrasında da Termal otel keyfi yaşıyoruz. Otel aktivitelerinden faydalanma sonrası konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından öğle yemeğine kadar NEHİRTERMAL RESORT & SPA Otelin sauna hamam kapalı havuz ve kaplıca olanaklarından yararlanma imkânı. Öğle yemeği sonrasında Aizonai Antik şehrine gidiyor; Roma Köprüsü, Hamam, Borsa Binası, Zeus Mabedi, Stadyum ve Tiyatro’ sunun gezilmesi sonrası Kütahya'da çiniciler çarşısında vereceğimiz alışveriş sonrası Ankara’ya hareket ederek gece 22.30 civarlarında Ankara’ya geliyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam Eskişehir
Artıyaşam Eskişehir

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Eskişehir ve Aizanoi bölgelerinde kültür gezisi yapıyor, Emet termal'de de termal keyfi yaşıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

10 Mart 2012, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 195 TL 200 TL 210 TL
İki kişilik odada kişibaşı 195 TL 200 TL 210 TL
Tek kişilik oda 235 TL 240 TL 250 TL
7-12 yaş 155 TL 160 TL 170 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* Aynı aileden 2. ve daha fazla çocuklar için çocuk başı 155 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, Kahvaltı(1), açık büfe akşam yemeği(1), tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri. Yoncalı Nehir Thermal Resort&SPA otelde konaklama(1), tüm otel aktivitelerinden(thermal havuz, türk hamamı, yosun havuzu), Tursab Seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, öğlen yemekleri, kişisel harcamalar, Masaj vb kişisel harcamalar gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Otelimiz bizlere gerekli Bornoz havlu vb ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır. Mayo, terlik, ve termal için gerekli olabilecek malzemeler, Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası), şapka, yağmurluk, fotoğraf makinesinin getirilmesi uygundur.

KUTAHYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

kolay bir etkinlik. Şehir turu ve antik kent gezisi mevcut. Yürüyüş yok.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Ümitköy köprüsü altı 07:20
Ümitköy Migros karşısı 07:25

Lütfen duraklara 5 dk önce geliniz.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version