Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kozaklı Termal Otel Konaklamalı Kırşehir-Hacıbektaş Ve Kapadokya Gezisi 03-04 Aralık 2011

Yine Artıyaşam'a özel dolu dolu geçecek bir etkinlik. 1.Gün Kırşehir ve Hacıbektaş gezileri yapacağız. Kültür gezileri ve semah törenini seyrettikten sonra Kozaklı'ya Termal otelimize giderek Akşam yemeği sonrasında Termal keyfi yaşayacak, ertesi günde güzel atlar ülkesi Kapadokya gezisi yapacağız.

PROGRAMIMIZ

1. GÜN: Sabah saat 07.00 da Kumrular sokak girişi Çıtır simit önünden hareket ediyoruz. Yol güzergahında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi kahvaltılık poğaca ve sıcak/soğuk ikramlarla yolumuza devam edip verilecek gerekli molalarımızın ardından Hacıbektaş'a geliyoruz. Hacı Bektas-ı Veli dergâhı, Çilehane ve Deliktaş'ın gezilmesi, Öğlen yemeği ve uygun olması durumunda Yapılacak semah gösterisi sonrası Hacıbektaş'tan ayrılarak Kozaklı'daki Termal tesisimize geliyoruz. Odalarımıza yerleşiyor ve gün boyu termal keyfi yaşıyoruz. Bay bayan ayrı termal havuzların, karma normal havuzun, fin ve türk hamamları ile sauna olanaklarından ücretsiz, masaj, SPA ve diğer hizmetlerden isteğe bağlı faydalanıyoruz. Açık büfe akşam yemeği ve sürecek termel keyfi sonrası otelimizde dinleniyoruz.

2. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından yaklaşık 74 km uzaklığındaki Avanos bölgesine varıyoruz. Göreme Açıkhava Müzesi ve Paşabağ Vadisi, Aziz Simon kilisesinin gezilmesinden sonra Güvercinlik Vadisi'nde fotoğraf çekimi sonrası öğle yemeği moası veriyoruz. Yemeğimizin ardından Ürgüp Avanos'un ünlü çanak ve çömlek ve taş-onx işçiliği örneklerinin sergilendiği atölyelerin gezilmesi ve alışveriş için verilecek serbest zaman sonrası üç güzeller, Ürgüp-Turasan Şarap Fabrikasında şarap ikramımızın ve alışverişimizin ardından Kapadokya bölgesinden ayrılarak Ankara'ya hareket ediyor ve gerekli molalar sonrası yaklaşık 10.30 civarlarında Ankara'ya varıyoruz.


NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Kırşehir şehir turu sonrası Hacıbektaş'a gidecek, Semah törenini seyredecek ve Kozaklı'da termal aktivitelerden faydalanacağız. 2.Günde Kapadokya kültür gezisi yapılacak.
Hem doğa, hem kültür hem termal...Özellikle havaların soğuk olduğu bu mevsimde oldukça güzel bir program...

HAREKET NOKTAMIZ

03 Aralık 2011, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 185 TL 190 TL 200 TL
Tek kişilik oda 225 TL 230 TL 240 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, yol ikramları, kahvaltı(1), akşam yemeği(1), 4 veya 5* otelde konaklama(1), Termal otel aktivitelerinden; Havuz,sauna, hamamlar, TURSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğle yemekleri, akşam yemeğinde alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar, Termal otel aktivitelerinden; masaj, SPA vb. hizmetler ve bahşişler bu fiyat kapsamı dışındadır.

YANINIZA ALIN

Mayo, Bone, Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

KIRSEHIR İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Ufuk Üniversitesi 07:20
Çırağan Restoran 07:25
Dikmen kavşağı karşısı 07:30
Oran köprüsü altı 07:35

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version