Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Doktorun Otelinde Konaklamalı Termal Ve Keyif Gezisi Haymana 10-11 Aralık 2011

Sağlıklı bir gün Haymana Doktorun Sağlık Oteli…
Doktorun sağlık oteli uzunca bir süredir yenilenme çalışmaları yapıyordu ve kurban bayramı 2010 itibari ile tüm üniteler hizmete girdi.
Bizim aradığımız günübirlik ya da konaklamalı sağlık/keyif turizm kriteri itibarı ile isteklerimizi karşılar duruma geldi ve tekrar doktorun sağlık otelinde günübirlik açık büfe brunch/barbekü, Türk ve Fin hamamı ile saunası, baylar-bayanlar karma olmak üzere 3 farklı havuzu ,SPA’sı sağlık sohbetleri 5 çayı ile bir koca günümüzü dolu dolu geçirebilir duruma geldi ve bizlerde nazımızın geçtiği tanıtımında ciddi emeğimizin geçtiğini düşündüğümüz otelimizde aktivitelerimize başlıyoruz.
Ankara’da çok daha yüksek rakamlara yapacağınız bu etkinliği. Ankara dışında sakin bir mekanda,Artıyaşam’ın özel olduğunu hissedebileceğimiz bir hale getirdik ve kış dönemi her haftasonu Pazar günleri on beş günde birde bir hafta sonu konaklama planlaması yapmak istedik.
Haymana kaplıca suyunun mineral zenginliği açısından dünyanın en iyi 2. suyu belgelerle ispatlanmış durumda. Havuzlara girdiğimizde; suların filtrelerden geçmeden tüm doğallığı ve tortu ve partikülleri ile görebiliyoruz. Unutmayın bu tür termal tedavilerde %60 vücudunuz ve %40 soluma yolu ile termaldeki mineralleri alabiliyorsunuz. Bir gün bile olsa havuzlara girdiğimizde vücudumuzdaki değişiklikleri görebiliyoruz.Katılımcı arkadaşların değimi ile “pambık gibi” oluyoruz.
Elbette ki; günlük,5 günlük,10günlük kaplıca kür tedavileri bizler için birçok hastalığa iyi gelebiliyor. Bunlar ile ilgili paket programlarımız çok uygun fiyatlara hazırlanıyor.
Bir gece konaklamalı etkinliklerimiz, oldukça dinlendirici ve huzur dolu oluyor. Bunu özellikle çalışan hafta içi zamanı olmayan dostlarımıza tavsiye ediyoruz. Kesinlikle keyif alacağınız; Muttalip hocamızın yaptıracağı Çin egzersizi ile başlayan, kahvaltılı, doğa yürüyüşlü,bel ve boyun fıtığını giderici,basit egzersizler içeren spor aktiviteleri olacak. Doktorumuz Fatih beyin kür tedavileri ve bilgilendirmeleri ile kaplıca suyunu bilerek, bilinçli kullanacağız. Hepimizin kaplıcaya giremez dediği; tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan dostlarımız bile Fatih beyin kontrolünde; karma havuzun, orta derecedeki sıcaklığında tedavi olabildiğinizi görebiliyor ve yaşayabiliyoruz.
Eğleniyoruz da; Cumartesi akşamı canlı müziğimiz var.
Dinlendirici; masajın ve sıcak suyun rehaveti bizlere gece deliksiz bir uyku vaat ediyor..Uzunca bir süredir uyku sorunu yaşayan arkadaşlarımızdan biliyoruz deliksiz uyuyorlar
Her şey düşünülmüş; otelin yeni tasarımında aradığınızı rahatlıkla bulabiliyorsunuz.
Doktorun Sağlık Oteline geldiğimizde; sadece otele gelmiyoruz. Dinleniyor, eğleniyor ve sağlığımıza destek oluyoruz.Minimumdan maksimuma sağlık kazanıyoruz.Adımız Artıyaşam ve burada cidden yaşama çok şey katabiliyoruz.
Günübirlik etkinlerimiz biraz yoğun açıkçası kahvaltısı, Çin egzersizi, havuzu, saunası, Türk ve Fin hamamları, barbeküsü, beş çayı, ve sağlık sohbetleriyle eklenen birkaç sürpriz ile yoğun ve dolu dolu geçiyor.

Çok zamanınız yoksa günübirlik etkinliğimize, hafta sonu çalışmıyorsanız 1 gece konaklamalı hafta sonu turumuza ve hafta içi boş zamanınız var ise de mutlaka hafta içi 5 günlük programlarımıza katılabilirsiniz…

Bu etkinliğe dinlenmek, eğlenmek, daha sağlıklı olmak için sevdiklerinizle, büyükleriniz ve çocuklarınızla rahatlıkla katılabilirsiniz.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:
Konaklamalı yapılacak bu etkinliğimizin hareket saati 09.30 olacak. Kumrular caddesi Penguen pastanesi önünde arkadaşlarımızla buluştuktan sonra yol duraklarında arkadaşlarımızı alıyor ve saat 10.45 civarlarında Haymana'da Doktorun otelinde oluyoruz. odalarımıza yerleşme saati 12.00. bu saate kadar isteyen arkadaşlarımızla kısa doğa yürüyüşü yapabiliyor yada isteyen arkadaşlarımla odalarımız boşalana kadar geçici olarak soyunma kabinlerinde faydalanarak havuzlardan, sauna vb diğer alanlardan faydalanıyor, odalarımıza yerleştikten sonra 12,30 da öğlen yemel arası veriyor ve yemek sonrası tüm gün serbest zaman. Bu süre içerisinde isteyen arkadaşlarımız; doktorum Fatih beyin sağlık kontrolünden geçerek kaplıca suyundan nasıl faydalanılması gerektiği gerektiği konusunda bilgilendirilecekler. Akşam yemeğimiz fasıl canlı müzik eşliğinde 18.30'da... Yemek sonrası isteyen arkadaşlarımız havuz aktivitelerinden saat 22.00'a kadar faydalanmaya devam edecekler. konaklama otelimizde.

2.GÜN:
Sabah isteyen arkadaşlarımızla çin egzersizi yaptıktan sonra kahvaltıya geçeceğiz. kahvaltı sonrası Ankara'dan brunch için gelen diğer Artıyaşam katılımcısı arkadaşlarımızla buluşarak birlikte hareket edebileceğiz. Yine kısa doğa yürüyüşü ve kaplıca etkinlikleri olacak. Öğlen yemeği ve saat 16.30'a kadar verilecek serbest zaman sonrası saat 16,30'da otelimizin roof barında oturup doktorumuz Fatih beyle sağlık sohbeti yapacak, 5 çayı ve canlı müzik eşliğinde eğlendikten sonra saat 18.00'de Otelimizden Ankara'ya hareket ederek 19.15 civarlarında Ankara'da olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Mustafa Güngör
Artıyaşam

HAREKET NOKTAMIZ

10 Aralık 2011, Kumrular, 09:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 125 TL
Tek kişilik oda 165 TL 170 TL 190 TL
7-12 yaş 60 TL 65 TL 70 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* Aynı aileden 2. ve daha fazla çocuklar için çocuk başı 30 TL ilave edilir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 30 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, termal otelde konaklama(1), kahvaltı(1), akşam yemeği(1), öğlen yemeği(2), tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Busem tur refakat hizmetleri, Sauna, Türk ve Fin hamamları, bay/bayan/karma havuzların kullanımı

NELER HARİÇ?

Özel harcamalar ve yemeklerde su dışında alınacak içecekler.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.
NOT: Termal havuz için bone, mayo vb. kişisel özel eşyalarınızı getirmeyi unutmayınız

HAYMANA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Zor olmayan sağlık dinlence, eğlence içeren bir gezi.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 09:30
Milli Kütüphane 09:35
Armada 09:40
Ufuk Üniversitesi 09:50
Çırağan Restoran 09:55
Dikmen kavşağı karşısı 10:00
Oran köprüsü altı 10:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version