Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Afyon Sakarbaşı İşçehisar-Frig vadisi, İhsaniye kültür ve 5* termal otel konaklamalı gezi 12-13 Haziran 2010


GEZİLECEK YERLER:


Sakaryabaşı, Alabalık çiftliği ve çevresi, Gazlıgöl Kaplıcası, Döver kervansarayı, Aslankaya, Memeç kayalıkları, Emre gölü ve çevresi, Bayramaliler peribacaları , Göynüç vadisi, Aslantaş ve Yılantaş Kaya mezarları, Maltaç açık hava tapınağı, Boncuk mezar odaları, Ayazini Metropolis, Anadolu’da tek olma özelliğine sahip oyma kilise


PROGRAM:


1.GÜN: Kumrular caddesi girişi Penguen pastanesi önünden saat: 07.30’da hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip, Sakarya nehrinin doğduğu yer olan Sakaryabaşı’na geliyoruz. Yapacağımız çevre gezileri sonrası öğlen yemeğimizi Kiremitte alabalık menüsü ile yedikten sonra Afyon Termal otelimiz 5*lo Anemon otele gelerek Otelin termal ve diğer aktivitelerinden faydalanmaya başlıyoruz. Gün boyu oteldeyiz ve akşam yemeği konaklama otelimizde.

2.GÜN: Kahvaltı sonrası öğleye kadar tesis aktivitelerinden faydalanmaya devam ediyoruz. Öğlen saatlerinde otelimizden ayrılarak öğlen yemeği sonrası kültür gezimize başlıyoruz.Gazlıgöl Kaplıcası, Döver kervansarayı, Aslankaya, Memeç kayalıkları, Emre gölü ve çevresini geziyor ve Bayramaliler peribacaları arasından geçerek Göynüç vadisine varıyoruz. Aslantaş ve Yılantaş Kaya mezarları, Maltaç açık hava tapınağı, Boncuk mezar odaları, Ayazini Metropolis, Anadolu’da tek olma özelliğine sahip oyma kiliseyi gezerek, kültür gezimizi bitiriyor ve yol güzergahında vereceğimiz molalarla 22.00 civarında Ankara’da oluyoruz.

GEZİ ÜCRETİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

NAKİT VEYA KREDİ KARTI TEK ÇEKİM

TAKSİT

İKİ KİŞİLİK  ODADA KİŞİ BAŞI

195

70

X

3

 

210

TEK  KİŞİLİK  ODA

235

83

X

3

 

249

 

 

 

 

 

 

 

Bu ücrete; özel ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Kahvaltı(1), Akşam yemeği(1), 5* lı Anemon Termal SPA yarım  pansiyon konaklama(1), Çevre gezileri dahildir.

Tüm öğlen yemekleri, otelimizde alınacak tüm içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır.

NOT: OTEL LİNKİNE BAKMAK İSTERSENİZ:
http://www.anemonhotels.com/galeri.asp?Otel=afyon

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version