Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, şebi aruz turu, konya şebi arus turları, konya mevlana turu, Konya turu, konya konaklamalı şebi arus turları, şeb-arus turu, Ankara çıkışlı şebi Arus turları, hızlı trenle konya turu, hızlı trenli şebi arus turları yapan acentalar, Mevlanayı anma torenlerı turu, erken rezervasyon fırsatı, şebi aruz konya, Otobüsle şebi aruz turu, otobüslü ucuz konya turları, herşey dahil şebi arus turu, tören bileti dahil şebi arus turu

GAP TURU "Diyarbakır-Mardin-Şanlıurfa-Gaziantep-Adıyaman-Antakya"

GAPTURU

DİYARBAKIR-MARDİN-ŞANLIURFA-GAZİANTEP-ADIYAMAN-ANTAKYA
14-20 HAZİRAN 2009-20-26 EYLÜL 2009-29 KASIM-05 ARALIK 2009

Ramazan ve Kurban Bayramı

Gaziantep, Arkeoloji ve Etnoğrafya müzesi, Adıyaman, Kahta, Karakuş tümülüsü, Arsemia, Nemrut dağı terasları,  Atatürk barajı seyir yeri, Urfa, Zeugma, Sedef ve bakır alış verişi, Kilis,  Antakya, Saint Pierre kilisesi, Arkeoloji müzesi, İskenderun

PROGRAMIMIZ

Saat 21:30 da Kumrular Caddesi önünde buluşma Diyarbakır’a hareket.

1. GÜN : Sabah saatlerinde Elazığ’a varış  ve kahvaltı serbest zaman Harput Arapbaba türbesi gezisi sonrası Diyarbakır’daki otelimize varış yerleşme serbest zaman saat 15:00’de otelimizden ayrılış şehir turu akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN : Kahvaltı sorası,Malabadi köprüsü gezisi,Hasankeyf’e hareket, Baraj suları altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan Hasankeyf antik kentini gezdikten sonra Midyat gezisi sonrası,Mor Gabriel manastırı, Mardin’e hareket akşam yemeği ve ko-naklama otelimizde.

3. GÜN : Kahvaltı sonrası etkileyici taş evleriyle Mardin şehir turu Dayr-ül Zahferan Manastırı  öğle yemeği ,Kızıltepe ,Viranşehir güzergahından Harran Üniversitesi , Konik Harran evleri görülerek akşam saatlerinde otelimize varıp yerleşiyoruz akşam yemeği konaklama otelimizde( sıra gecesi )

4. GÜN : Sabah kahvaltısından sonra Balıklıgöl, Mancınıklar,Hz İbrahim’in doğduğu Mağara çarşıda serbest zaman öğle yemeğinden sonra Atatürk barajına hareket GAP hakkında genel bilgi aldıktan sonra Kahta’daki otelimize hareket akşam yemeği ve ko-naklama otelimizde.

5. GÜN : Sabaha karşı saat 03:00 da ilginç doğa harikasıyla dünyanın 8.harikası

olabilecek Nemrut dağına Kommegene Krallığının tümülüsüne tırmanıyoruz Güneşin doğuşunu izledikten sonra   Cendere ,Karakuş ,Arsemia ,Eski Kahta kalesi gezisi otelimize dönüş kahvaltı , daha sonra Kahramanmaraş’a hareket ,kısa bir şehir turu yaptıktan sonra Gaziantep’e hareket. Şehir turu. Serbest zaman. Otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama.

6. GÜN : Kahvaltı sonrası çarşıda  serbest zaman öğle yemeğinden sonra İskenderun’a hareket akşam saatlerinde otelimize varış yerleşme akşam yemeği ve konaklama.

7. GÜN :  Kahvaltı sonrası İskenderun şehir turu  Hatay’a hareket ünlü Antakya mozaik müzesi dünyanın ilk Mağara kilisesi olan St.Piere Kilisesi Antakya evleri Harbiye’de serbest zaman Ankara’ya hareket.


NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?
Gaziantep, Arkeoloji ve Etnoğrafya müzesi, Adıyaman, Kahta, Karakuş tümülüsü, Arsemia, Nemrut dağı terasları,  Atatürk barajı seyir yeri, Urfa, Zeugma, Sedef ve bakır alış verişi, Kilis,  Antakya, Saint Pierre kilisesi, Arkeoloji müzesi, İskenderun


HAREKET NOKTAMIZ
13 Haziran, 19 Eylül  ve 28 Kasım 2009 tarihlerinde, Güvenpark Kumrular Sokak girişi, 22.00


ÜCRET:
 TL peşin
 TL Bonus karta 3 taksit
7-12 yaş çocuk  TL peşin
7-12 yaş çocuk  TL kredi kartı tek çekim
0-6 yaş çocuk ücretsiz
0-6 yaş çocuk koltuk ücreti  TL


NELER DAHİL?
Otobüs ile özel ulaşım, araç içi sıcak-soğuk içecek ikramları, kahvaltı (7),  akşam yemeği (6),3 veya 4****lı otellerde konaklama(6), yerel araç hizmetleri (1),yol  ikramlar, rehberlik  hizmetleri ve TURSAB seyahat sigortası


NELER HARİÇ?
Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğle yemekleri, akşam yemeğinde su harici alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar


YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, şelale geçişi için lastik ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.


ZORLUK
Kültürel bir etkinlik olan Karadeniz de hava şartları farklı olabilmekte. O yüzden sıcak tutucu kıyafet önemli.


SİZİ NEREDEN ALALIM?
Güvenpark Kumrular Sokak girişi: 21.30
Milli Kütüphane: 21.40
Armada: 21.45


REZERVASYON ve BİLGİ:

0 312 417 67 06 (Gökhan Coşkun, Uğur Ersözlü ve Sevgi Dis)
Atatürk Bulvarı 105/207 Sanlı İş hanı Kızılay - Ankara
Mesai saatleri dışında aramak isterseniz; 0 530 602 78 82 – 0 506 466 85 98


 

NOTLAR:

  • Araç durumu katılım sayısına göre belirlenmektedir.
  • Araç yerleşim listesi kesin kayıt sırasına göre olup, ödemelerin etkinlik başlamadan önce EFT/KK yada Nakit olarak ofisimize ödenmesi gerekmektedir.
  • Sayımızın 19'a kadar olması durumunda özel dizayn turizm paketli 20 kişilik minibüsler; 30 kişiye kadar 31 kişilik midibuslar, 30 üstü olması durumunda da 46 kişilik otobüsler kullanılır.
  • Tüm araçlarımızda sıcak ve soğuk içeçecek ikramları standart olup; müzik tarzı olarak hafif veya klasik/entrumental tarzı müzik çalar.
  • Etkinlikte çekilen fotoğraflar salı günü yayınlanan etkinlik bülteninde link olarak yayınlanır.
  • Etkinlik süresince olabildiğince plastik kullanımının az olmasına özen gösterilir ve çöp ile sigara izmaritlerinin yere atılmaması rica edilir.
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

REZERVASYON ve BİLGİ:

Yüksel Caddesi No:8/17 Kat:3 Kızılay ANKARA (Turhan Kitapevi Üstü 3. Kat)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09 - GSM: 0 530 333 2 331

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Şebi Arus Konya turları 2014

Untitled Document

Hazret-i Mevlâna'yı Anma ve Vuslat yıldönümü törenleri her yıl 7-17 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Şeb-i Arus, düğün gecesi demektir. Yaşamını "Hamdım, piştim, yandım" sözleriyle özetleyen Mevlâna 17 Aralık 1273 günü Hakk'a yürümüştür.  

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Konya Şeb'i Arus turlarımızda Mevlana müzesi,Yeşil türbe,Karatay Medresesi,Şems-i Tebrizi Türbesi, Alaaddin tepesi ve camii gezileri yaparak sizlerle beraber güzel bir gün geçirmeyi planlıyoruz. Ankara'dan Şebi Arus turu arıyorsanız, Hızlı trenle Konya turu yapacağım diyorsanız, İçinde Şeb'i Arus törenleri biletleri olsun, mevlana müzesi gezisi olsun, Konya turu olsun diyorsanız bizleri 0312 4176706 numaradan arayarak yaptığımız hızlı trenle Ankara çıkışlı Konya turumuza katılabilirsiniz. Ankara'dan Konya turu düzenleyen acenta Artıyaşam emin olun sizlere oldukça keyifli Konya turu yaptırabilir, Şebi Arus biletleri desteği sağlayabilir, sema gösterisine katılabilirsiniz.

Hızlı trenle yada otobüsle Ankara çıkışlı Şeb'i Arus turu arıyorum ve kaliteli olsun diyorsanız Artıyaşam Şebi Arus turlarını inceleyiniz.

Günübirlik ve konaklamalı Ankara çıkışlı konya turları kapsamında Şeb'i Arus biletleri de dahil olacak şekilde 10-12-14 ve 17 Aralık tarihlerinde hızlı trenle ve otobüsle Mevlana törenlerine gideceğiz. Katılmak isterseniz 10 Kasım'a kadar yapılacak erken rezervasyonlarımızda özel indirimimiz olacak. Ankara çıkışlı günübirlik ve kalmalı şebi Arus turlarımıza bekliyoruz. Şebi Arus turlarında 9 kişi ve üzeri gruplarda çok özel indirimleri kaçırmayın.

şebi aruz turu, konya şebi arus turları, konya mevlana turu, Konya turu, konya konaklamalı şebi arus turları, şeb-arus turu, Ankara çıkışlı şebi Arus turları, hızlı trenle konya turu, hızlı trenli şebi arus turları yapan acentalar, Mevlanayı anma torenlerı turu, erken rezervasyon fırsatı, şebi aruz konya, Otobüsle şebi aruz turu, otobüslü ucuz konya turları, herşey dahil şebi arus turu, tören bileti dahil şebi arus turu,

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Yedigöller turu-gezisi

Ekim ayı 2.yarısı ve kasım ayı 2. yarısı Yedigöller zamanıdır. Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Yedigöller turu yapabilirsiniz. Günübirlik Yedigöller turu kapsamında sabah erken çıkar, Yedigöller'de kısa doğa gezileri, yapar, gölleri dolaşır, Gülen kayalar ve Dilek çeşmesini gezebilirsiniz... Ankara'dan Yedigöller turu düşünürseniz Artıyaşam Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı yedigöller gezi isteklerinize artıyaşam kalitesinde cevap verebilir. Grup olarak Yedigöller turu mu yapmak istriyorsunuz? yada 3 arkadaş, yada ailecek günübirlik Ankara çıkışlı Yedigöller turu yapan acenta , tur firması mı arıyorsunuz; programlarımızı okuyun. Doludolu geçen Yedigöller tur programımız eminiz sizleri ikna edecektir. Yedigöller turu takvimimize bakmak isterseniz Ekim-Kasım turlarımıza bakabilirsiniz. Ankara çıkışlı günübirlik yedigöller turu değilde konaklamalı Yedigöller turu isterseniz de seçeneklerimiz var, çadır kalmalı Yedigöller turunu kamp olarak yapabileceğimiz gibi, Yedigöller turunuda içeren tesis konaklamalı turlarımız-gezilerimiz var. Mengen yada Bolu otelleri konaklamalı Yedigöller turu yapıyoruz. Yedigöller gezisine ayrıca diğer renk dönüşümünün de iyi olduğu fotoğraf gezileri kapsamında günübirlik ve konaklamalı turlar içeren Abant Gölcük, Düzce Samandere ve Güzeldere Şelalelerini günübirlik turların ıda koyuyoruz. 1 gece kalmalı Yedigöller turlarımızda fotoğraf ve doğa amaçlı kısa doğa gezileri yapıyoruz. Siz Ankara'dan günübirlik yada kalmalı-konaklamalı Yedigöller gezileri-turları düşünüyorsanız bizleri arayın. Size uygun bir programımız mutlaka vardır. Özellikle sezon gezileri kapsamında fotoğraf ve doğa gezileri yapmak isterseniz Ankara'dan Yedigöller turu yapan acenta olarak sizlere her türlü desteği verebiliriz.