Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Abant Gölü Erenler Doruğu Bulancak Yaylası Doğa Yürüyüşü 07 Mayıs 2017

Emin olun bu doğa yürüyüşü çok keyifli olacak. Karlar erimeye başlamış. Yer yer Çiğdemler ve sümbüller bizleri karşılayacak. bazen 1 tane bazen 1000 tane olacak. Eriyen kar sularınınında etkisi ile en ufak derecikler bile irili ufaklı onlarca çağlayana dönüşmüş durumda. Ve işin en güzel tarafı; Batı Karadeniz'in en sağlıklı ormanlarında yayla geçişi ve orman geçişi yapacağız. Yürüyüşümüz ; Kar-doğa-fotoğraf yürüyüşü olacak. 

Sevdiklerinizi, çocuklarınızı büyüklerinizi  kesin çıkışlı Abant piknik-doğa gezimize bırakabilir sizlerde ortalama 12 km sürecek nefis orman yürüyüşümüze katılabilir akşam üstü Abant Doğa gezimize katılan grubumuzun ikramlarına dahil olabilir kısa Abant gezisi yapabilirsiniz.

Ankara yakınlarında bildik rotalarda yürümekten sıkılan arkadaşlarımıza kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bu etkinliğimize bekliyoruz.

PROGRAMIMIZ

 • Pazar günü sabah saat 07.30' da Kumrular Sokak girişinde buluşup, ara duraklardan katılımcılarımızı alarak Abant'a doğru yol alıyoruz.
 • Araçta vereceğimiz kahvaltılık sandviç sıcak soğuk içecekler sonrası
 • Abant Gölüne ulaştıktan sonra yolda inerek Kızlarçalı tepeye doğru tırmanışa geliyoruz. Çam ormanları içinde yürüyüşümüze devam ederek kar durumuna bağlı olarak Erenler doruğuna ulaşıyoruz. Buradan inişe geçerek Köknar, Ladin ve Kayın ağaçları arasından Bulancak yaylasına iniyoruz. Abant Gölü'nün hemen yakınındaki Samat Yaylasından geçerek Abant Gölüne ulaşıyoruz. Abant Gölü kenarında bir süre dinlendikten sonra Ankara'ya doğru dönüşe geçeceğiz.
 • Otoban üzerinde vereceğimiz mola sonrası saat 20.00 civarlarında Ankara'da olacağız.

HAREKET NOKTAMIZ

07 Mayıs 2017, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 60 TL 60 TL 65 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel ulaşım,
 • Araç içi kahvaltılık sandviç, sıcak soğuk ikramlar,
 • Tüm çevre gezileri,
 • Rehberlik hizmetleri,

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri,
 • Akşam yemeği,
 • Kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

2-3 arasında. Yer yer iniş ve çıkışlar var.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:10

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version