Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

-Yeni Güzergah- Beypazarı Karlıktepe(1721M)-Dibekköyü Doğa Ve Zirve Yürüyüşü 29 Kasım 2015

Artıyaşam doğa yürüyüşleri grubu olarak son 1 aydır farklı ve yeni rotalarla doğa aktivitelerinize devam ediyoruz. Güzergahlarımızda olabildiğince zirve-yayla-fotoğraf-dere dokusunu da yaşayarak yürüyüşleri sporun ötesinde daha da keyifli hale getiriyoruz.

Rehberlerimiz dağcılık eğitimi almış ve eğitim veren arkadaşlarımız. Etkinliklerimize katılmakla hem kurumsal bir yapı içerisinde yasal etkinlik yapmış oluyorsunuz. Hem de eğitimli/deneyimli rehberlerimizle sadece doğa yürüyüşü yapmıyor, doğada bilgileniyorsunuz. 

Bu hafta; Beypazarı Dibekören bölgesinde yaklaşık 6 saat olacak yürüyüşümüz. Hem yürüyüş hemde 1721 m yüksekliğindeki Karlık tepeye çıkışımız olacak. Zirveden hava güzel olursa; gölleri ve Köroğlu dağını görme şansımız var. Çıkış başlangıcında orman dokusu olacak çıkışta da zirve keyfi olacak. 

Farklı rotalarda bizlerle birlikte olma isterseniz; Bekleriz efendim...:)

PROGRAMIMIZ

Saat 07.30 da her zamanki Kumrular caddesi Kaymakamlık caddesinden hareket edeceğiz. Yol duraklarımızda arkadaşlarımızı aldıktan sonra Beypazarı'nda kısa bir çay-çorba ihtiyaç molası verdikten sonra yolumuza devam ederek köy kenarında kısa bir hazırlık sonrası yürüyüşümüze başlıyoruz. iniş çıkışların olduğu ormanlık dokudan tırmanarak  1721 m yüksekliğindeki Karlık tepeye varıyoruz. Tepeden gölleri ve Köroğlu dağını görme şansımız olacak. Sonrasında inişe geçerek yaklaşık 6,5 saatlik yürüyüş sonrası etkinliğimizi Dibekören köyünde sonlandırıyoruz.  Yolda verilecek mola sonrası Akşam 19.00 civarlarında Ankara'da olacağız.

Sürekli aynı rotalarda yürümek istemeyenlere özellikle tavsiye edebileceğimiz bir yürüyüş....

HAREKET NOKTAMIZ

29 Kasım 2015, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 40 TL 40 TL 45 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, araç içi sıcak soğuk ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

BEYPAZARI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Yürüyüş güzergahımız ortalama 16 Km olacak. 1721 m yükekliğine çıkılacağı için zirve çıkışı olarak ta değerlendirilebilir. Zirve manzarası özellikle çok güzel. Çok bilinmeyen bu rotaya bekliyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Optimum karşısı 08:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version