Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Güdül Sorgun Göleti / Yaylası Uruş Yolu Doğa Yürüyüşü 01 Mart 2015

Güdül Sorgun Göleti ve Yaylası doğal güzellikleriyle bizleri birçok sefer misafir etmiş bir bölge. Bizde bu hafta Sorgun Yaylası'ndan Uruş yolu ve Roma harabelerine doğa yürüyüşü yapmaya, tepelerden göleti görüp sonra da yanında biraz keyif yapmaya, çevreyi tanıyıp, güzel bir gün geçirmeye gidiyoruz.

Bu haftaya özel tur bitiminde barbekü yapılacaktır. Tavuk şiş menüsü ve çay-kahve ikramlarının olacağı bu etkinliğimize bekliyoruz.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 08:00'da Kumrular caddesi Kaymakamlık karşısından başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra otobandan Güdül yönüne devam ederek Yeşilöz Kasabasında çay/ihtiyaç molası veriyoruz. Yolumuza devam edip Sorgun Yaylası girişinde aracımızdan iniyor ve yapacağımız yürüyüş hazırlıkları sonrası yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşümüzde ormanlık alanlar ve yaylalar içinden yaklaşık 1220 m. yükseklikten başlayıp, iniş çıkışlarla 1500 m.'ye kadar ulaşıyor ve tekrar inişlerle Dereli Köyüne giderek yaklaşık 12 km yürüyoruz. Saat 17:30 civarlarında etkinliğimizi bitiriyoruz ve dönüş yolunda vereceğimiz çay-çorba molasından sonra saat 20:30 civarlarında Ankara’ya dönüyoruz. Yaşamımıza artı değer katmış, güzel bir hafta sonu geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Bilgehan Merki
Kemal Doğan
Olgun Gönül
Gökhan Coşkun

HAREKET NOKTAMIZ

01 Mart 2015, Kumrular, 08:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 45 TL 45 TL 50 TL


* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar Turizm refakat hizmetleri, Öğlen yemeği

Bu haftaya özel tur bitiminde barbekü yapılacaktır. 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

GUDUL İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version