Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Gerede Murat Fakılar Yaylası Kar Yürüyüşü 11 Ocak 2015

Kış geldi ve kar yürüyüşlerimizi yapmaya başladık. Kar yürüyüşlerinin en güzel bölgeleri çam ormanlarının arasında yapılan yürüyüşler. Bizde bu hafta sonu Gerede bölgesindeki Murat Fakılar yaylası bölgesinde yapacağız. Yanınızda mutlaka iyi bir ayakkabı ve tozluk olsun. Yürüyüşümüz yaklaşık 10-12 km olacak.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 08:00'da Kumrular caddesi kaymakamlık karşısında  başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Kızılcahamam yönüne devam ederek Kızılcahamam'da çay/ihtiyaç molası veriyoruz. Yolumuza devam edip Gerede bölgesinde aracımızdan iniyor ve yapacağımız yürüyüş hazırlıkları sonrası yürüyüşümüze başlıyoruz. Orman içi ve patika yollar yer yer patikaların olmadığı bölgelerden ve Murat Fakılar yayla bölgesini yürüyerek aracımızın olduğu bölgeye gelerek etkinliğimizi sonlandırıyoruz. Dönüşte yol üzerinde vereceğimiz mola sonrasında saat 19.00 civarlarında Ankara’ya dönüyoruz.

 

HAREKET NOKTAMIZ

11 Ocak 2015, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 40 TL 40 TL 45 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar turizm refakat hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

 

GEREDE İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kar yürüyüşü olması dolayısı ile katılımcı arkadaşlarımızın tozluk, iyi bir ayakkabı ve yedek kıyafetlerini getirmelerinde fayda var. Kar yürüyüşleri zordur ve iz açılması gereklidir. Her ne kadar rehberimiz ağırlıklı olarak iz açsa da katılımcıların da iz açma konusunda yardım etmeleri beklenir.

 

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version