Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kızılcahamam Çukurca-Aksak Köyü Doğa Yürüyüşü Ve Mangal Keyfi 23 Kasım 2014

Artık kışa girmeye az kaldı ve Sonbahar'ın son gezileri diyebileceğimiz bu gezilerimizde Kızılcahamam Çukurca köyünden Aksak köyüne yürüyüş yapacağız. Yaklaşık 8-10 km arasında kısa bir yürüyüş olacak. Çünkü bu defa yürüyüşü kısa turup biraz da piknik yapalım, eğlenceli zaman geçirelim diyoruz. Yoğun çam ormanları arasında geçecek bu yürüyüşümüze bekliyoruz.

Doğa yürüyüşleri hakkında bilgi almak içi de www.dogayuruyusuankara.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu etkinliğimiz biraz farklı olacak. Mangalı biz yakacağız. Tavuklar bizden. Diğer mangalda pişirmek istediğiniz yiyecekler varsa lütfen yanınızda getiriniz.

PROGRAMIMIZ

Etkinliğimiz Pazar günü saat: 08.00'de Kumrular caddesi kaymakamlık karşısından hareketle başlayacaktır. Yol güzergahımızda çay molası verip alış veriş yaptıktan sonra yolumza devam edip Kızılcahamam'ı geçtikten sonra Çukurca köyün yakınlarında aracımızdan iniyoruz. Kısa süreli bir hazırlık sonrası yürüyüşümüze başlıyoruz. Aksak köyü altında uygun bir yerde katılımcılarımızın önceden hazırladığı kumanyalar, bizlerin hazırlayacağı mangal ve tavuk eşliğinde pikniğimizi yapacağız. Sizlerde yanınızda sucuk ve diğer yiyeceklerden getirebilirsiniz.

Geçirilecek keyifli zaman sonrası saat 17.00 civarlarında Ankara'ya hareket ediyoruz. Yol durağında vereceğimiz mola sonrası saat 19.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

23 Kasım 2014, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 40 TL 40 TL 45 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, mola yerinde yakacağımız mangal ve tavuk ürünlerinden oluşan yemek desteği,  Artıyaşam-Kırkayaklar turizm refakat hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Lütfen duraklara 5 dk önce geliniz. İptal durumunda ise lütfen 1 gün önceden haber veriniz.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version