Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kızılcahamam Gebeler Ve Ören Yaylaları Doğa Yürüyüşü 19 Ekim 2014

Orman dokusu içerisinde, Karakteristik Batı Karadeniz yaylaları içeren bir doğa yürüyüşü...

Bölge Kızılçam ve karaçam ve farklı meyve ağaçlarının yoğunlukta olduğu bir bölge. Yer yer iniç ve çıkışlar mevcut olmakla birlikte yürüyüş güzergahı olarak oldukça keyifli.

PROGRAMIMIZ

Aracımız Kumrular Sokak kaymakamlık karşısından saat 08:00 de kalkacak. Ara duraklardan Katılımcılarımızı aldıktan sonra Kızılcahamam Mevlana Tesislerinden Çay ve Çorba -Kahvaltı için mola veriyoruz. Mola Sonrası Gerede İstikametinde yola devam ediyoruz. Gebeler civarında aracımızdan inerek yürüyüşe başlıyoruz.. Bölge 25-25 metrelik çam ve köknar ağaçlarının her yeri yeşile boyadığı bir yer. Yürüyüş zevkli olacak. Katılımcı arkadaşların mevsim koşullarına uygun giyinmesini öneriyoruz. Öğlen Molası Ören yaylasıında verilecek. Mola sonrası yine  yürüyerek aracımıza döneceğiz. Yürüyüş 17:00 civarında Sona erecek. Dönüş Molamız yine Mevlana tesislerinde. Saat 19:30 civarında Ankara'da olmayı planlıyoruz.

Yaz sıcaklarını düşünerek yeteri kadar sıvı şapka, güneş gözlüğü ve koruyucu kremlerinizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.

GÖRÜLECEK YERLER

Kızılcahamam Gebeler ve Ören yaylası

HAREKET NOKTAMIZ

19 Ekim 2014, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 40 TL 40 TL 45 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar tur refakat hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

KIZILCAHAMAM İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

2-3 Orta uzunlukta çıkışlar ve inişler var.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version