Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Emekli Dede (Emre Yatar) Zirvesi 28 Eylül 2014

Bu hafta dağlarda kaybettiğimiz arkadaşımız Emre Yatar anısına doğa yürüyüşü yapacağız. Sonbahar ve artık doğa yürüyüşlerinin hızını artırma zamanı. Yaz sıcaklarından hazır kurtulmuşken artık ritm tutmanın zamanıdır diyerek, Hiking etkinliklerimizde biraz daha uzun ve keyifli parkurlarda yürümeye başlıyoruz. Bu hafta sizler için seçtiğimiz parkur biraz uzun ve bir o kadar da keyifli Ankara'nın en yüksek tepelerinden biri olan Emre Yatar tepesine gideceğiz.

emeklidede1

PROGRAMIMIZ

Artık hepinizin bildiği başlangıç noktamız olan Kumrular Sokak girişinden saat 08:00 da etkinliğimize başlıyoruz. Kızılcahamam'da vereceğimiz ihtiyaç molası sonrasında Eğerlibaşköy köyü yolunda Emre Yatar anısına yapacağımız tırmanış için diğer doğa yürüyüşü yapacak gruplarla birleşerek anma yürüyüşüne başlayacağız. Zirve ve anma tırmanışı sonrası diğer gruplardan ayrılarak farklı bir rotada doğa yürüyüşümüze devam edip; 17.00 civarlarında yürüyüşümüzü sonlandıracağız. Yol güzergahında vereceğimiz mola sonrası Akşam 19.30 civarlarında Ankara'da olacağız.

HAREKET NOKTAMIZ

28 Eylül 2014, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 40 TL 40 TL 45 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar acenta desteği.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

KIZILCAHAMAM İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bahar aylarının sonuna doğru geldiğimiz mayıs ayı boyunca yapılacak olan etkinlikler 12-18 km parkurlar şeklinde hazırlanmış düşük tempolu fakat süreklilik arzenen yapıda planlanmıştır. Parkur ve Ekipman konusunda Bilgi ve Danışmanlık için Uzman rehberlerimizin deneyimlerinden faydalanmak için lütfen ofisimize ulaşınız.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version