Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kızılcahamam Hodul Ağaç Tepesi Trekking-Doğa Yürüyüşü Yaz 24 Ağustos 2014

Artıyaşam-Alternatif Trekking olarak bu hafta sonu Kızılcahamam sınırları içerisinde en yüksek noktalardan birisi olan yöre insanının Hodulca olarak isimlendirdiği Hodul Ağaç Tepesine gidiyor.(1998. m) Tüm doğa severleri sıcaklardan kaçmak için orman dokusu oldukça güçlü olan bu rotamıza bekliyoruz.

PROGRAMIMIZ

Saat 8:00'de Kızılay'da Kumrular sokak girişinde Penguen pastanesi önünden ve diğer ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Kızılcahamama doğru yola çıkıyoruz. Mevlana tesisleri kahvaltı molasını vereceğimiz yer olacak. Mola sonrası tepelere doğru yükselerek yürüyüşe başlayacağımız noktaya geliyoruz.Burada aracımızdan inerek yürüyüşe başlıyoruz. Bu günkü yürüyüş parkurunu 11-14 km olarak belirledik. Tüm doğa severleri bekliyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

24 Ağustos 2014, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Yetişkin 40 TL 45 TL

NELER DAHİL?

Yolculuk süresince yapılacak harcamalar, tırmanış süresince yenecek yemekler, içecekler, özel istekler, kamp malzemeleri, kişisel malzemeler

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Tüm kamp malzemesi dahil eşyalarınızı içine alabilecek bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk (soluyabilir), hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, tatlı ve tuzlu yiyecekler (fındık, fıstık, kuru üzüm kuru kaysı vs..) fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, çöp torbası, en az 1.50 litre su kabı veya çelik termos.

KIZILCAHAMAM İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version