Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Egerlibaşköy Kaletepe Dereköy Doğa Yürüyüşü 29 Mart 2014

Kızılcahamam'a oldukça yakın olan ve sisimlerini savaş sırasında kaybolan bir eğerden alan köylerden Eğerlibaşköy'e gidiyoruz.

Kaletepe ve Eğerlidereköy de yürüyüşümüzün diğer duraklarından.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 08:00da Kumrular Sokak girişinden başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Kızılcahamam yönüne devam ederek Kızılcahamamda çay/çorba/ihtiyaç molası veriyoruz.

Mola sonrası Kızılcahamamı Eğerlibaşköy'e doğru yol alıyoruz. Köyün yakınında aracımızdan iniyoruz. Yapacağımız yürüyüş hazırlıkları sonrası yürüyüşümüze başlıyoruz. Kaletepeyi ve Eğerlidereköyü yürüyerek geçeceğiz. Gölge genellikle meşe, kavak ve çam ormanları ile kaplı.

Saat 17:00 civarında aracımıza ulaşarak Köyden ayrılıyoruz. Dönüş yolunda vereceğimiz çay-çorba molasından sonra saat 19.30 civarlarında Ankara’ya dönüyoruz. Yaşamımıza artı değer katmış, güzel bir hafta sonu geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

29 Mart 2014, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Yetişkin 40 TL 45 TL

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar tur refakat hizmetleri.

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

KIZILCAHAMAM İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version