Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Beypazarı Sopçalan Köyü Kocadere Vadisi Doğa Yürüyüşü 09 Şubat 2014

Ankara'nın şirin ve turistik ilçesi Beypazarının inözü vadisinin  karşı sırtlarında yer alan  Kocadere Sopçalan vadisinin yukarılarından vadi hattını izleyerek aşağılara doğru bir yürüyüş olacak. Çok zorlu olmayan bu keyifli yürüyüş sonrasındada İnözü vadisinde restorantta keyif molası vereceğiz.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 08:00'da Kumrular Sokak girişinden başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Beypazarı yönüne devam ederek yolda vereceğimiz mola sonrasında İnözü vadisi girişinde aracımızdan inerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşümüze biraz açıklık alanlar ve peri bacaları benzeri oluşumların ve tarihi caminin yanından devam ederek önce Sopçalan Köyüne oradan da Kocadere Vadisine geçiyoruz. Vadi içinde aşağıya doğru inerek İnözü vadisinde yürüyüşümüzü tamamlıyoruz.

Dönüş yolunda İnözü Vadisinde vereceğimiz kısa bir çay-çorba molasından sonra saat 20.30 civarlarında Ankara'ya dönüyoruz.

Yaşamımıza artı değer katmış, güzel bir hafta sonu geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

İlker Ergün
Gökhan Coşkun
Serap Köksal
Tahsin Demir
Turhan Kaynar

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Beypazarı Eğriova Gölet’i ve Yaylası ile çevresindeki ormanlık alanlar.

HAREKET NOKTAMIZ

09 Şubat 2014, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Yetişkin 40 TL 45 TL

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar turizm refakat hizmetleri

NELER HARİÇ?

Öğlen ve Akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, karbonhidratlı yiyecekler, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

BEYPAZARI İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Optimum karşısı 08:35

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version