Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Sorgun Göleti / Yaylası Doğa Yürüyüşü 15 Eylül 2013

Güdül Sorgun Göleti ve Yaylası doğal güzellikleriyle bizleri birçok sefer misafir etmiş bir bölge. Bizde bu hafta Sorgun Yaylası ve çevresindeki ormanlık alanlarda doğa yürüyüşü yapmaya, tepelerden göleti görüp sonra da yanında biraz keyif yapmaya, çevreyi tanıyıp, güzel bir gün geçirmeye gidiyoruz. Tipik Karadeniz yaylaları bizi bekliyor.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 08:00'da Kumrular Sokak girişinden başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra otobandan Güdül yönüne devam ederek Yeşilöz Kasabasında çay/ihtiyaç molası veriyoruz. Yolumuza devam edip Sorgun Yaylası girişinde aracımızdan iniyor ve yapacağımız yürüyüş hazırlıkları sonrası yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşümüzde ormanlık alanlar ve yaylalar içinden yaklaşık 1220 m. yükseklikten başlayıp, iniş çıkışlarla 1500 m.'ye kadar ulaşıyor ve tekrar inişlerle göletin yanına ulaşarak yaklaşık 12 km yürüyoruz. Saat 17.30 civarlarında etkinliğimizi bitiriyoruz ve dönüş yolunda vereceğimiz çay-çorba molasından sonra saat 20.30 civarlarında Ankara’ya dönüyoruz. Yaşamımıza artı değer katmış, güzel bir hafta sonu geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Bilgehan Merki
Kemal Doğan
Olgun Gönül
Gökhan Coşkun

HAREKET NOKTAMIZ

15 Eylül 2013, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 40 TL 45 TL 45 TL

NELER DAHİL?

Ulaşım, rehberlik, Kırkayaklar turizm refakati

NELER HARİÇ?

Öğlen yemekleri ve özel harcamalar

YANINIZA ALIN

Etkinliğe gelirken; mevsim koşullarına uygun koruyucu kıyafetler, bilekli, tabanı sert  iyi bir ayakkabı, kalın çorap, aksesuar, sırt çantası, su kabı ve su, karbonhidratlı yiyecekler ile öğle yemeği için kumanya getirilmesini öneriyoruz.

GUDUL İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version