Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Gerede Doğanlar Gökpınar Yaylaları Doğa Yürüyüşü 30 Haziran 2013

Gerede Doğanlar yaylaları ve çevresindeki ormanlık alanlarda doğa yürüyüşü yapmaya, çevreyi tanıyıp, güzel bir gün geçirmeye gidiyoruz.

Yaz sıcaklarının başladığı bu dönemde nefis bir doğa içerisinde yer yer sulak alanlarda yer yer yoğun çam ormanları arasında orta zorlukta bir doğa yürüyüşü olacak. Herkesin katılabileceği bu doğa yürüyüşü/gezisi tadındaki etkinliğimize bekliyoruz.

 

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 08:00'da Kumrular Sokak girişinden başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra otobandan İstanbul yönüne devam ediyoruz. Greenpark Kaya Otelde aracımızdan iniyoruz ve bir çay molası veriyoruz. Otelin arka tarafındaki göleti geçip Kuzey batı yönüne doğru yürümeye başlıyoruz. Orman içi patikalardan geçerek vadi yatağına geliyoruz bir süre vadi yatağını takip ederek orman içerisinden sırta çıkıyoruz bir süre sırtı takip ederek Doğanlar Yaylasına iniyoruz öğlen yemek molamızı burada veriyoruz. Daha sonra farklı bir rotadan kuzey yamaçlarından Greenpark'a dönüyoruz. Saat 17.00 civarlarında etkinliğimizi bitiriyoruz ve dönüş yolunda vereceğimiz çay-çorba molasından sonra saat 19.30 civarlarında Ankara’ya dönüyoruz. Yaşamımıza artı değer katmış, güzel bir hafta sonu geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Cankurtaran Mevkii Tatlar yaylaları Doğa yürüyüşü fotoğrafları:
Nihan SIRIKLIOĞLU
Ercan ASLAN
Emre Ün

Greenpark Urgancılar yaylası doğa yürüyüşü fotoğrafları:
Sami CEBECİ
İlker ERGÜN
Birsen UYSAL
İlker Ergün

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Gerede Doğanlar ve Gökpınar yaylaları ve çevresindeki ormanlık-açıklık alanlar

HAREKET NOKTAMIZ

30 Haziran 2013, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 40 TL 40 TL 45 TL

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar tur refakat hizmetleri,

NELER HARİÇ?

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su

KIZILCAHAMAM İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

3 - Orta uzunlukta çıkışlar ve inişler var.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Carrefour 08:20
Giyim Dünyası 08:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version