Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Hasan Dağı Günübirlik Yaz Tırmanışı 3256 M. 28 Haziran 2015

Anadolu bozkırının en görkemli dağı olan HASAN DAĞI’na Alpin Stil bir tırmanış. Bozkırın ortasında yükselmiş büyük kule, Aksaray İli'nin sembolü Anadolu'nun vahşi volkanı Hasan Dağı 3256 m.'lik yüksekliği ile büyüleyici, güzel dağ.

PROGRAMIMIZ

Gece Saat 00.05'de Kumrular caddesi Kaymakamlık karşısından aracımızla yola çıkıyoruz. Ankara’dan istikametimiz Niğde Aksaray. sabah erken saatte Aksaray^da oluyor ve Helvadere Köyü'ne doğru yol alıyoruz. Karbeyaz Otelin hemen yanındaki çayırlık alana vardıktan sonra kısa bir bilgilendirme ve hazırlık sonrası zirveye hareket ediyoruz. Zirveye ulaşmak için dağı yanlamasına bir şekilde geçip yükselerek sırt hattına ulaşıyoruz ve kuzey kapısından zirve külahı içine girerek zirveye çıkıyoruz. Tahminen öğle yemeği sırasında zirvede olacağız. Hava şartlarına göre kısa bir seremoni gerçekleştirip tekrar iniş yoluna başlıyoruz. Yaklaşık05.30 gibi Helvadere kısımında olacağız. gece saatlerinde de Ankara'ya ulaşıp etkinliğimizi bitireceğiz. 

HAREKET NOKTAMIZ

28 Haziran 2015, Kumrular, 00:05

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 80 TL 80 TL 85 TL


* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ankara-Aksaray-Ankara Özel ulaşım Rehberlik hizmeti, Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentası güvencesi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yolculuk ve tırmanış süresince yenecek yemekler, içecekler Kamp ve Tırmanış malzemeleri, Özel istekler

YANINIZA ALIN

Tüm kamp malzemesi dahil eşyalarınızı içine alabilecek bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk (soluyabilir), hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton tozluk,fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, çöp torbası, en az 1.50 litre su kabı veya çelik termos. 

AKSARAY İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Ufuk Üniversitesi 00:20
Dikmen kavşağı 00:30
Oran köprüsü altı 00:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version