Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

İstanbul Kalkışlı Daday At Çiftliği Ve Ilgaz Turu 18-19 Şubat 2017

 Kayak – eğlence – doğa – fotoğraf hepsi bir arada…

PROGRAMIMIZ

17 Şubat Cuma gecesi  saat 23.00’da yola çıkıyoruz, katılan arkadaşlarımızı duraklarından aldıktan sonra molalarla birlikte yaklaşık 6 saat yolculuk yaparak, sabah Daday ilçesi Çömlekçiler köyüne at çiftliğimize varıyoruz. Odalarımıza yerleşme sonrasın öğle yemeğine kadar çiftlikte serbest zaman geçiriyoruz. Öğlen yemeği bahçede etli ekmek menüsü ile olacak.

Yemek sonrası isteyenlerle asırlık evlerden oluşan Çıllar köyünde gezerek, Taşçılar göletine gidecek, ata binebilecek ya da at çiftliğinde keyfimize göre dinlenebileceğiz.

Gece havanın durumuna bağlı olarak dışarıda ateş yakarak şarkı türküler eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama çiftlik evimizde.

Pazar günü nefis bir yöresel kahvaltı sonrasında aracımıza geçip yaklaşık 1,5 saat yolculuk yaptıktan sonra Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine Armar Otel Kış bahçesine gidiyoruz. Gün boyu kapalı mekanımızda salebimiz, çayımız kahvemiz olacak. Doğanın keyfini müzikler eşliğinde çıkaracağız.

Öğlen tavuk-köfte-sucuk-içecekler ve garnitürden oluşan öğle barbekümüz olacak. Ardından kayak kiralamak ve kayak eğitimi almak isteyen arkadaşlarımızı ilgili birimlere yönlendireceğiz. (%20 indirimli)

Kayak yapacaklar; ilgili alanlarına yönelirlerken bizler yemek sonrası saat 14.00’da isteyen misafirlerimizle karla kaplı Mülayim yaylasına giden ormanlık alanda yaklaşık 2 km lik oldukça keyifli bir fotoğraf ve doğa gezisi yapacağız.

Günbitiminde bir araya gelip sıcak şaraplarımız eşliğinde Ilgaz’a veda edeceğiz. Saat 16:30 gibi dönüş için araçlarımıza bineceğiz. Saat 22:00 gibi sizi İstanbul’a geri bırakıyor olacağız.

HAREKET NOKTAMIZ

18 Şubat 2017, 00:00

ÜCRET

Nakit
İki kişilik odada kişibaşı 300 TL
7-12 yaş 250 TL
0-6 yaş Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 105 TL ilave edilir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım, rehberlik, zengin köy kahvaltısı(1), akşam yemeği, 2 öğlen yemeği(1 adet barbekü,1 adet Etli ekmek çeşitleri, çay ikramı)), Ilgaz’da gün boyu çay kahve ve salep ikramları, Sıcak Şarap ikram,ı Tursab seyahat sigortası, Milli park giriş ücretleri, Tüm çevre gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar, türk kahvesi, Kayak-Kızak ve 1 sefer dışında binilecek telesiyej ücretleri, At çiftliğinde binilecek at ücretleri(Kısa rota 30 lira – uzun rota 40 lira)

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version