Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Düzce Melen Köyü Esentepe-Harmankaya Şelalesi Doğa Yürüyüşü 13 Mart 2016

Yeni farklı ve ilk defa olacak, dere tepe şelale yürüyüşü..

Yürüyüş sonunda da Nehir evlerinde, Melen nehri kenarında 1 saatlik nehir kenarı keyfi yapacağız. Yürüyüş güzergahımız Düzce fındık ormanları arasında, kardelenler ve çiçekler arasında olacak düşünüyoruz.

Macera arayan arkadaşlarınızın bir kısmını Rafting'e yönlendirirken sizlerde doğa yürüyüşü yapabileceksiniz. Yürüyüşün son noktasında da Harmankaya şelalesi manzarası ile sizleri büyülüyor olacak. Şelale sonrası yürüyüşde dere içi yürüyüş olacak.

Hem fotoğraf hem doğa hem şelale hem macera...

İlk defa Artıyaşam tarafından yapılacak rotamıza mutlaka bekliyoruz...

PROGRAMIMIZ

  • Kumrular  caddesi kaymakamlık karşısından Saat: 07:00’de hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi sıcak-soğuk içecek ikramı ile yolumuza devam edip;
  • Tarihte Bithyn, Roma ve Bizans uygarlıklarının yaşadığı, 1326 yılında da Osmanlı hakimiyetine giren, yaylaları, şelaleleri, yeşil tabiat örtüsü ve doğal güzellikleri ile doyumsuz seyirler yapabileceğimiz DÜZCE’den devam edip raftinge başlayacağımız Dokuzdeğirmen köyüne hareket ediyoruz.
  • Köyde vereceğimiz kısa bir mola sonrası Nehir evlerine doğru hareket ederek yolda aracımızdan inerek doğa yürüyüşüne başlayarak yaklaşık 12 km lik doğa yürüyüşü sonrası Harmankaya şelalesine vararak öğle yemeği molası vereceğiz.
  • Yemek sonrası dere içi yürüyüşle Nehir evlerinin olduğu alana vararak rafting yapan arkadaşlarımızın heyecanına ortak olduktan ve dinlendikten sonra
  • Saat 17.30'da Ankara'ya hareket ediyoruz. Akşam saat 21.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

13 Mart 2016, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 55 TL 55 TL 60 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, araç içi sıcak soğuk ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamaları, Nehir evlerinde alınacak içecek ve yiyecek ücretleri

DUZCE İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Rotamızda genellikle sırt hattından doğa yürüyüşü yapılacaktır. Yer yer iniş çıkışlar olmakla birlikte Harmankaya şelalesine kadar olan rota kolay olmakla birlikte, Şelale sonrası dere içi geçiş olacağı için dikkatli olunmasında fayda var.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version