Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ankara Çıkışlı Her Hafta Sonu Günübirlik Çamkoru-Yoga Turu 08 Şubat 2015

Yoga ve Meditasyon

Meditasyon yaptığımızda fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak mutlak bir dengeye ulaşıyoruz. Bizi yaşamımızda zorlayan stres, endişe, asabiyet, huzursuzluk, mutsuzluk gibi tüm zayıf yanlardan arınıyoruz. Hayata daha pozitif ve gerçekçi bakmaya başlıyoruz. Sevgi, affedicilik, hoşgörü, tatminkarlık, özgüven gibi pozitif kalitelerimiz bir bir açığa çıkmaya başlıyor.

PROGRAMIMIZ

Ankara çıkışlı günübirlik Çamkoru :

Sabah 07:00 da kumrulardan aracımıza biniyoruz ve Çamkoru`ya doğru yola çıkıyoruz. Ortalama 1 saat sürecek olan yolculuğumuzdan sonra, tamamı organik ürünlerden oluşan, besin değeri yüksek kahvaltılarımızı alıyor ve rehberimiz bize bölgeyle ilgili bilgi verdikten sonra, yoga ve meditasyon uygulamalarımızı yaptıktan sonra Çamkoru Karacam ormanlarında doğa yürüyüşümüzü yapıyoruz, doğa yürüyüşü sırasında karanlık vadiyi görüyoruz, orada uygulayacağımız farkindalik geliştirme meditasyon dersimizin bitiminde yine tamamı organik ve besin değeri yüksek ürünlerden oluşan öğle yemeğimizi yedikten sonra, 1 saat serbest zaman veriyoruz, çevreyi gezip görüyor fotoğraf çekiliyoruz.

Serbest zaman bitiminde, doğru nefes teknikleri çalışmalarımıza başlıyoruz, yoga ve ardından vizyon meditasyonu ve bolluk bereket çalışmasından sonra, kişisel gelişim, nefesin önemi, sofizm, dinler, öğretiler, felsefe biçimleri , hayati daha doyumlu yasamanın sırları gibi birçok konuyu ele aldıktan sonra, söyleşimizi bitiriyor ve güneşi batisini izledikten sonra saat 18.00 takiben tekrar Anakaraya doğru yola çıkıyoruz.

 

Not: Fiziksel bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışın ve lütfen turumuza katılırken bize rahatsızlıklarınızı bildirin. 

Daha önceden deneyiminiz olması şart değil, başlangıç seviye eğitimler olacak bütün eğitimler. Daha kaliteli bir yaşam için kısa bir tanıtım esasında olan çalışmalarımızda ilerlemek ve sertifika programlarına katılmak için lütfen yurtdışı ve uzun sureli turlarımızı inceleyiniz.

YAPILACAK OLAN CALIŞMALAR

1-YOGA DURUŞLARI VE AÇIKLAMALARI

2-DURUŞLARIN VÜCUTTAKİ ETKİLERİ VE SAĞLIK AÇISINDAN YARARLARI

3-DOĞRU NEFES TEKNİKLERİ VE ÇALIŞMALARI

4-SAĞLIKLI BESLENME VE BESLENME ŞEKİLLERİ

5-MEDİTASYON VE TÜRLERİ

6-KİŞİSEL GELİŞİM İLE İLGİLİ SÖYLEŞİ VE GÜNLÜK PRATİK ÇALIŞMALAR 

7-GRUP FARKINDALIK OYUNLARI

8-İKİLİ ETKİLEŞİM VE İLETİŞİM ÇALIŞMALARI

Eğitmenimiz kimdir: 

Merhaba, Özgürlük yolunun Özgür Ruhları :

2009 senesinde ülkemin sınırlarının dışına çıkmamla beraber, kendi sınırlarımın ötesinde buldum kendimi ...

Maddi ve manevi sıkıntılar, hepimize çok tanıdık gelen fiziksel ve duygusal acıları yeterince çektikten sonra, ben de, beni kabımı genişletmek için zorladığında hayat, en sonunda çatlayan kabım genişlemeye başladı, doğum da sancılıdır dedim, kendimden kendimi doğurdum, inandım ve yorulmadım.. O gün, gerçek yaşamın, nefes almanın, özgürlüğün ne olduğunu tattığımda ilk kez, gözümdeki ve kalbimdeki perde biraz aralandığında, gördüğüm o ışık, rehberim oldu.

O günden bu güne, Avrupa'nın Portekiz ve İspanya, Amerika'nın Teksas ve Kaliforniya eyaletleri başta olmak üzere, yine Orta Amerika'nın Meksika ve Guatemala başta olmak üzere birçok yerinde yaşadım, 'YAŞADIM' diyorum çünkü bir yere gitmekle, orada yaşamak çok farklıdır, ben her gittiğim yerde en az 1 ay geçirmiş isem oraya gittim ve gördüm diyebiliyorum, diğer türlü ziyaret etmekten ibaret oluyor tüm seyahatler.

Yolumda birçok eğitim aldım, kişisel gelişim, yoga, nefes, insan anatomisi,acının anatomisi, nlp, reiki, yumeho terapi, aklınıza gelebilecek, bütün çekici isimli terapi yöntemleriyle en az bir kez tanıştıktan sonra kendime hepsinden derleme bir yöntem belirledim.. yani hiçbirini seçmedim hepsinden biraz seçtim en az moda olan yanlarından..

Yoga Eğitmenliği sertifikamı School Yoga Institute'den, Guatemala'dan aldım. Aynı zamanda Profesyonel lisanslı Tur Rehberiyim. 

Şimdi geçen zamana bakıyorum 5 yıl olmuş altı üstü, yeniden doğalı, yola çıkalı, kendime soruyorum başı yok diyor 'sonsuzun’ .

Turumuz her hafta sonu düzenlenmekte olup kişi sayısına bağlı olarak değişmektedir bu özel tura katılmak için lütfen rezervasyon yaptırınız.

HAREKET NOKTAMIZ

08 Şubat 2015, 07:00

ÜCRET

Kişi başı katılım ücreti : 135 TL 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Tamamı Organik Ürünlerden Oluşa Sabah Kahvaltısı ve Öğlen yemeği

Rehberlik Hizmetleri

Milli Park Girişleri

Yoga Eğitmeni ve Eğitmenle Yapılacak Olan Tüm Çalışmalar (1 adet yaka kartı, 1 adet çalışma föyü ve 1 adet eğitim cd'si)

YANINIZA ALIN

Lütfen yanınızda rahat kıyafetler getirin, hava soğuk olacağı için kalın giysiler bulundurun, spor ayakkabısı, semsiye, fotoğraf makinesi bulundurun yanınızda.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular Sokak Kaymakamlık Karşısı KIZILAY

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version