Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

İtalya & Fransa Milano (1) & Nice (2) & Floransa (1) & Roma (3) 22 Şubat 2014

 

Türk Hava Yolları Tarifeli seferleri ile

22 Şubat & 22 Mart 2014 Hareket ... 7 Gece

 

PROGRAMIMIZ

 

 

1.Gün                    İSTANBUL – MİLANO

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 13.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1875 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.55’te Milano’ya hareket ve yerel saat ile 17.55’te Milano’ya varışın ardından otele transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

2.Gün                     MİLANO – NİCE

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılması ve Milano şehir turu. Görülecek yerler arasında; Duomo Katedrali, La Galeria(Victoria Manueal) ve La Scala Meydanı vardır. Ardından Nice’e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra San Remo turu (35 Euro). Akşam saatlerinde Nice’e varışın ardından panoramik şehir turu. turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Angleis’de yürüyerek yapılacaktuır. Tur sonrasında otele transfer. Odaların alınması ve dinlenebilmeniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün                     VENEDİK – NİCE

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Saint Paul de Vence & Cannes turuna katılabilirler (65 Euro). Cannes turumuzda kısa bir fotoğraf molası sonrası meşhur Croisette Caddesi, Festival Sarayı ve Eski Liman görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Nice’e dönüş Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Monaco & Monte Carlo - Kumarhaneler turuna katılabilirler (70 Euro). Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün                     NİCE – FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pisa turuna katılabilirler (35 Euro) Pisa Kulesi, Mucizeler Meydanı, katedral ve vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Floransa şehir turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Senyörlük Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından alışveriş ve gezileriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

5.Gün                     FLORANSA – ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Siena turuna katılabilirler (35 Euro). Siena şehri tepede Ortaçağ’dan olduğu gibi kalabilmiş, UNESCO Dünya Tarih Mirası içerisinde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Yaklaşık 3 saat sürecek turumuzda Toscana’nin en büyük meydanı olan Campo Meydanı, en güzel gotik kilisesi görüldükten sonra Roma’ya hareket ve varışın ardından otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Roma gece turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.

 

6.Gün                     ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma şehir turu. Vatikan (San Pietro) Katedrali, Colosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi alışveriş ve gezileriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün                     ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv Yanardağı’nın getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra İtalya’nın egzotik ve romantik liman kentlerinden Napoli gezisi. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelinizde.

 

8.Gün                     ROMA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Outlet–Göller Bölgesi (Castel Gandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı, göz alıcı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın ünlü outlet bölgesinde alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi Havalimanına hareket. Türk Hava Yolları’nın TK 1864 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.05‘te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Oteller

499 Euro

200 Euro

499 Euro

150 Euro

3* & 4* Oteller

(3 Akşam yemeği dahil)

599 Euro

250 Euro

599 Euro

150 Euro

 

 

OTELLER

MİLANO               3* SAN SIRO HOTEL vb. / 4* ATA HOTEL RIPAMONTI vb.

NİCE                      3* APOGIA vb. / 4* PARK INN NICE vb.

FLORANSA           3* CRYSTAL HOTEL vb.

ROMA                   4* CAPITAL INN vb. / 3* BLANC ET NOIR vb.

 

 

*** Floransa’da (Montecatini) bölgelerinde konaklanılmaktadır.

 

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 

 

*** İtalya’nın çeşitli şehirlerinde oteller gecelik 2 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Hava Yolları ile İstanbul – Milano / Roma – İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,

— Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar, 

— Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

— Nice, Floransa, Milano ve Roma panoramik şehir turları,

— Profesyonel rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

— İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro),

— Roma, Floransa ve Nice ve Milano otel vergileri,

— Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, 

— Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL.

 

 

Acentemiz havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

 

HAREKET NOKTAMIZ

22 Şubat 2014, 15:55

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version