Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

( * ) ile işaretli alanlar zorunludur.
 
 
 
 
 

You havecharacters left.
 

Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu girin:
...

 

artiyasam harita

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi
Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)
Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09
GSM: 0 530 333 2 331

www.artiyasam.com
www.kirkayaklar.com
www.dogayuruyusuankara.com
www.kultursanatankara.com
www.cocukvedoga.com

web@artiyasam.com

 

Ankara çıkışlı yılbaşı turları ve Ankara'da yılbaşı otel programları

Yeni yılda 2017'dan 2018 yılına girerken sevdiklerinizle yaptığınız bir Yılbaşı programınız var mı? Yaptıysanız mutlu yıllar diliyoruz. Ancak henüz Ankara'da yılbaşı programı yada Ankara çıkışlı günübirlik yada kalmalı yılbaşı turu planlamadıysanız; bize özel Yılbaşı Turlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Ankara çıkışlı konaklamalı yılbaşı programlarımız içerisinde mutlaka size uygun bir program vardır. Ankara'dan yılbaşı turu için Kastamonu Daday At çiftliği turumuza gelebilirsiniz. Ilgaz kayak turuda içeren bu programımız farklı ve başka yerde yok. Ilgaz kayak turu ve Yılbaşı kutlaması yapmak istiyorum derseniz bu program tam size göre. Tüm öğle yemekleri dahil. Ve Ilgaz'da kayak yapabilirsiniz. Deniz kenarında Yılbaşı derseniz Akçakoca Turkuaz otelde Yılbaşı tur programımız var. Yılbaşında Abant turu, Yılbaşında Kartepe turu yada Yılbaşında Sapanca turu arıyorum diyorsanız Ankara çıkışlı Yılbaşı turlarımızdan Paflagonya turumuz size göre. Kapadokya'da yılbaşı planlamanız varsa Türk gecesi şeklinde yılbaşı galası ve kültür gezisi de içeren Kapadokya'da yılbaşı turumuza katılabilirsiniz. Eskişehir'de yılbaşı turumuz da da Hem gezip hemde Yeni yıl kutlaması yapabilirsiniz.

Ankara'da kalmak ve akşam evinize döneceğiniz Ankara'da yılbaşı programı ve Ankarada yılbaşı otelleri arıyorsanız; Farklı seçeneklerimiz var.

Gemi Turları