Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Sevgililer Günü Kızılcahamam Patalya Otel Termal Turu 14-15 Şubat 2015

Ankara, Taşlıca Köyü, Oruç Gazi Türbesi, Gelin Kayası, Ayrantaşı, Kızılcahamam, Soğuksu Milli Parkı, Patalya Otel, Abacı Peribacsı, Ankara.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN(14 ŞUBAT 2015 CUMARTESİ)  TAŞLICA-KIZILCAHAMAM-PATALYA OTEL

Sabah saat: 08.00’de Güvenpark hareket yerimizde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içeceklere E5 üzerinden yolumuza devam edip Taşçıca Köyüne gidiyoruz. Selçuklular Döneminde efsanelere konu olan bu köyde; Oruç Gazi Türbesi, Gelinkaya ve Ayrantaşı gezileri sonrası aracımıza binip Kızılcahamam’a gidiyoruz.  Soğuksu Milli Parkı içinde yer alan Termal Otelimize gidip odalarımızı yerleşiyoruz. İsteğe bağlı olarak otelin; kapalı havuz, açık havuz bay ve bayanlar için ayrı kullanıma sunulan termal havuz ünitelerinden yararlanıyoruz. İsteğe bağlı olarak odalarımızda bir süre dinlendikten sonra  açık büfe olarak sunulan akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz.  Yemek sonrası Kafe’de canlı müzik etkinliğine katılıp Sevgililer Gününde burada olmanın keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Soğuksu Milli parkında geçiriyoruz.

2.GÜN(15 ŞUBAT 2015 PAZAR)  TAŞLICA-KIZILCAHAMAM-PATALYA OTEL

Sabahleyin erken veya geç kalkarak otel ünitelerinden yararlanmaya devam ediyoruz.  Öğle yemeğimizi set menü ile afiyetle yedikten sonra saat: 15.00’e kadar otel ünitelerinden yararlanmaya devam ediyoruz. Saat: 15.30’da grubumuzun toplanmasıyla hareket edip Kızılcahamam’a gidiyoruz. İsteğe bağlı olarak alış veriş yaptıktan sonra yola çıkıp Çeltikçi yolu üzerindeki Abacı Peribacaları’na gidiyoruz. Günümüzden 80 Milyon yıl önce oluşmaya başlayan ve hala devam eden Peribacaları’nı görüp gezdikten sonra hareket edip Tem Otoyolundan yolumuza devam ederek saat: 19.30’da Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kırkayaklar-ARTIYAŞAM etkinliğinde  buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.  

HAREKET NOKTAMIZ

14 Şubat 2015, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 210 TL 210 TL 225 TL
Tek kişilik oda 280 TL 280 TL 295 TL
7-12 yaş 150 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım
Araç içinde sandviç sıcak-soğuk içecek ikramları
Akşam yemeği(1)
Özel statülü termal otelde konaklama(1)
Kahvaltı(1)
Öğle yemeği(1)
Tüm çevre gezileri
Rehberlik hizmetler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İçecek ücretleri
Kişisel Harcamalar

 

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun giysiler, koruyucu giysi, havuz için; bone, terlik, mayo, isteğe bağlı olarak bornoz, şapka,  yağmurluk,  fotoğraf makinası ve aksesuarları.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version