Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Abant Ve Örencik Yaylası Turu-Öğrencilere Özel 22 Nisan 2017

Sizlere özel günübirlik Abant turumuz ile vizelerin, finallerin sitresinden kurtulmaya, doyasıya gülüp eğlenmeye, aktivitelerimize katılıp sevgilinizle/arkadaşlarınızla yarışmaya, başka bir üniversiteden yeni arkadaş edinmeye, kaynaşmaya ve anılar biriktirip bunları bir fotoğraf karesine sığdırmaya ne dersiniz? Eğer bunları yapmak istiyorsanız sadece siz öğrenciler için hazılardığımız bu Abant Turunda çok geç olmadan yerinizi ayırın. Bu gün sizin gününüz olacak.

PROGRAMIMIZ

PROGRAMIMIZ

 

-Saat 07:00 da Meşrutiyet Caddesi / Kızılay dan hareket  (Yol üzerindeki merkezi bölgelerden binebilirsiniz)

-Araçta sandviç, çay, kahve, kola, fanta ikramı

-Abanta ulaşım

-Örencik yaylasının olduğu bölgede zorlu olmayan kısa doğa gezisi. (Yayla; klasik Batı Karadeniz dokusunu andırıyor ve gerek evleri gerek bizi kucaklayan doğası ile iyi fotoğraflar yakalayabileceğiniz bir imkan sunuyor sizlere)

-Barbekü şeklinde sunulacak doyurucu menü ile sucuk, salata ayran, kola, fantadan oluşan menümüzü yerken eşsiz manzaranın tadını çıkartmanın yanı sıra dinlenme şansını da bulacaksınız.

-Ama dinlenmeye değil eğlenmeye gelenler için halat çekmece, ödüllü kuyruk kapmaca, bardakta futbol, voleybol, palet yarışı, kırkayak yarışı gibi aktivitelerimiz olacak.

-Ülkemizin yer altı sularıyla beslenen bahar ve yaz aylarında açan çiçekleri ve yeşili ile kış aylarında müthiş manzarasıyla insanlara kucak açan Abant gölünde kısa çaplı yürüyüşler yapabilir, dilerseniz kendi imkanlarınızla ata binebilir, faytonla güzel bir Abant turu yapabilirsiniz.

HAREKET NOKTAMIZ

22 Nisan 2017, 07:00

ÜCRET

Kişi başı 85 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Özel araçla ulaşım,
  • Kahvaltılık sandviç ve araç içi ikramlar,
  • Sucuk, salata, ayran, kola, fantadan oluşan öğle yemeği,
  • Milli Park Giriş Ücretleri,
  • Rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Kişisel Harcamalar,
  • At, fayton ücretleri 

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Hareket Saati: 07:00

Hareket yeri: Meşrutiyet caddesi, mado önü

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version