Ankara çıkışlı - hareketli Günübirlik ve kalmalı-konaklamalı kültür ve doğa turları, şebi aruz turu, konya şebi arus turları, konya mevlana turu, Konya turu, konya konaklamalı şebi arus turları, şeb-arus turu, Ankara çıkışlı şebi Arus turları, hızlı trenle konya turu, hızlı trenli şebi arus turları yapan acentalar, Mevlanayı anma torenlerı turu, erken rezervasyon fırsatı, şebi aruz konya, Otobüsle şebi aruz turu, otobüslü ucuz konya turları, herşey dahil şebi arus turu, tören bileti dahil şebi arus turu

Nallıhan-Uyuzsuyu Şelalesi Turu 24 Mart 2013

Nallıhan Kuş Cenneti-Taptuk Emre-Uyuzsuyu Şelalesi Ve Karacasu-Akdere Köyleri Gezisi

Ankara'nın şirin ilçesi Nallıhan'ı ne kadar biliyorsunuz? İğne oyaları, Juliopolis kazılarını, Sarıyer barajında tekne turları, inanılmaz doğasını, uyuzsuyu şelalesini, kuş cennetini duydunuz mu? duydunuzda yanından mı geçtiniz... Ankara'ya bu kadar yakın bir ilçeye İstanbul ve Anadolu'nun birçok bölgesinden gezginler gelirlerken biz neden gitmiyoruz diye düşündüzün mü? Belki de yakın olduğundan... Biz gidiyoruz. Oldukça keyifli geçen bu doğa harikası bölgeye ekolojik ve kültür turu yapıyoruz.

PROGRAMIMIZ

Sabah saat: 07.00’de Güvenpark Kumrular Sokak girişinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak-soğuk içecek ikramları ve Ayaş’ta vereceğimiz mola sonrası Nallıhan Kuş Cennetine gidiyoruz. Kuş cennetinde alacağımız bilgi sonrası araç ile Uyuz Suyu Şelalesine çıkıyoruz. Burada yapacağımız gezinti sonrası isteğe bağlı olarak araçla ya da yürüyerek Karacasu Köyü’ne geliyoruz. Dinlenme ve çay ikramı sonrası 15.00’te bizler için hazırlanan barbekü ziyafetine başlıyoruz. Sarmadan, yoğurta, yöresel ekmeklerden kapamaya kadar kadar köy koşullarında hemen hemen her şeyin sunulduğu bir yemek yiyoruz. Saat 16.00’da köylülerle vedalaşıp yaşlı ardıç ağaçlarının ve Hoşebe Türbesinin bulunduğu Hoşebe’ye gidiyoruz. Daha sonra hareket edip Nallıhan’a geliyoruz. Nallıhan’da Belediye binası, Eski Halkevi, El sanatları teşhir yeri, Kocahan ve Nasuh Paşa Camisini geziyoruz. Saat 18.30’da hareket edip aynı yol üzerinden yolumuza devam ederek Ayaş’ta vereceğimiz mola sonrası 21.30’da Ankara’ya geliyoruz. Yaşamımıza artı değer katmış, güzel bir gün geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Jülide Çelik
Muharrem Eskici
Essüm Öner
Aslı Öztürk
Şerife Balsoy
Fadime Çetin

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Kuş Cenneti, Nallıhan Karacasu Köyü, Uyuz Suyu Şelalesi, Hoşebe, Hoşebe Türbesi, Nallıhan, Belediye binası, Eski Halkevi, El sanatları teşhir yeri, Kocahan ve Nasuh Paşa camileri

HAREKET NOKTAMIZ

24 Mart 2013, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 70 TL 70 TL 75 TL
7-12 yaş 50 TL 50 TL 55 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-3 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 40 TL ilave edilir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 40 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta kahvaltılık poğaça, sıcak-soğuk içecek ikramı, , öğlen yemeği(1), tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar tur refakat hizmetleri

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

NALLIHAN İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

kolay bir etkinlik çevre gezileri içeriyor.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Optimum karşısı 07:35

NOTLAR:

  • Araç durumu katılım sayısına göre belirlenmektedir.
  • Araç yerleşim listesi kesin kayıt sırasına göre olup, ödemelerin etkinlik başlamadan önce EFT/KK yada Nakit olarak ofisimize ödenmesi gerekmektedir.
  • Sayımızın 19'a kadar olması durumunda özel dizayn turizm paketli 20 kişilik minibüsler; 30 kişiye kadar 31 kişilik midibuslar, 30 üstü olması durumunda da 46 kişilik otobüsler kullanılır.
  • Tüm araçlarımızda sıcak ve soğuk içeçecek ikramları standart olup; müzik tarzı olarak hafif veya klasik/entrumental tarzı müzik çalar.
  • Etkinlikte çekilen fotoğraflar salı günü yayınlanan etkinlik bülteninde link olarak yayınlanır.
  • Etkinlik süresince olabildiğince plastik kullanımının az olmasına özen gösterilir ve çöp ile sigara izmaritlerinin yere atılmaması rica edilir.
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

REZERVASYON ve BİLGİ:

Yüksel Caddesi No:8/17 Kat:3 Kızılay ANKARA (Turhan Kitapevi Üstü 3. Kat)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09 - GSM: 0 530 333 2 331

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Şebi Arus Konya turları 2014

Untitled Document

Hazret-i Mevlâna'yı Anma ve Vuslat yıldönümü törenleri her yıl 7-17 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Şeb-i Arus, düğün gecesi demektir. Yaşamını "Hamdım, piştim, yandım" sözleriyle özetleyen Mevlâna 17 Aralık 1273 günü Hakk'a yürümüştür.  

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Konya Şeb'i Arus turlarımızda Mevlana müzesi,Yeşil türbe,Karatay Medresesi,Şems-i Tebrizi Türbesi, Alaaddin tepesi ve camii gezileri yaparak sizlerle beraber güzel bir gün geçirmeyi planlıyoruz. Ankara'dan Şebi Arus turu arıyorsanız, Hızlı trenle Konya turu yapacağım diyorsanız, İçinde Şeb'i Arus törenleri biletleri olsun, mevlana müzesi gezisi olsun, Konya turu olsun diyorsanız bizleri 0312 4176706 numaradan arayarak yaptığımız hızlı trenle Ankara çıkışlı Konya turumuza katılabilirsiniz. Ankara'dan Konya turu düzenleyen acenta Artıyaşam emin olun sizlere oldukça keyifli Konya turu yaptırabilir, Şebi Arus biletleri desteği sağlayabilir, sema gösterisine katılabilirsiniz.

Hızlı trenle yada otobüsle Ankara çıkışlı Şeb'i Arus turu arıyorum ve kaliteli olsun diyorsanız Artıyaşam Şebi Arus turlarını inceleyiniz.

Günübirlik ve konaklamalı Ankara çıkışlı konya turları kapsamında Şeb'i Arus biletleri de dahil olacak şekilde 10-12-14 ve 17 Aralık tarihlerinde hızlı trenle ve otobüsle Mevlana törenlerine gideceğiz. Katılmak isterseniz 10 Kasım'a kadar yapılacak erken rezervasyonlarımızda özel indirimimiz olacak. Ankara çıkışlı günübirlik ve kalmalı şebi Arus turlarımıza bekliyoruz. Şebi Arus turlarında 9 kişi ve üzeri gruplarda çok özel indirimleri kaçırmayın.

şebi aruz turu, konya şebi arus turları, konya mevlana turu, Konya turu, konya konaklamalı şebi arus turları, şeb-arus turu, Ankara çıkışlı şebi Arus turları, hızlı trenle konya turu, hızlı trenli şebi arus turları yapan acentalar, Mevlanayı anma torenlerı turu, erken rezervasyon fırsatı, şebi aruz konya, Otobüsle şebi aruz turu, otobüslü ucuz konya turları, herşey dahil şebi arus turu, tören bileti dahil şebi arus turu,

Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Yedigöller turu-gezisi

Ekim ayı 2.yarısı ve kasım ayı 2. yarısı Yedigöller zamanıdır. Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Yedigöller turu yapabilirsiniz. Günübirlik Yedigöller turu kapsamında sabah erken çıkar, Yedigöller'de kısa doğa gezileri, yapar, gölleri dolaşır, Gülen kayalar ve Dilek çeşmesini gezebilirsiniz... Ankara'dan Yedigöller turu düşünürseniz Artıyaşam Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı yedigöller gezi isteklerinize artıyaşam kalitesinde cevap verebilir. Grup olarak Yedigöller turu mu yapmak istriyorsunuz? yada 3 arkadaş, yada ailecek günübirlik Ankara çıkışlı Yedigöller turu yapan acenta , tur firması mı arıyorsunuz; programlarımızı okuyun. Doludolu geçen Yedigöller tur programımız eminiz sizleri ikna edecektir. Yedigöller turu takvimimize bakmak isterseniz Ekim-Kasım turlarımıza bakabilirsiniz. Ankara çıkışlı günübirlik yedigöller turu değilde konaklamalı Yedigöller turu isterseniz de seçeneklerimiz var, çadır kalmalı Yedigöller turunu kamp olarak yapabileceğimiz gibi, Yedigöller turunuda içeren tesis konaklamalı turlarımız-gezilerimiz var. Mengen yada Bolu otelleri konaklamalı Yedigöller turu yapıyoruz. Yedigöller gezisine ayrıca diğer renk dönüşümünün de iyi olduğu fotoğraf gezileri kapsamında günübirlik ve konaklamalı turlar içeren Abant Gölcük, Düzce Samandere ve Güzeldere Şelalelerini günübirlik turların ıda koyuyoruz. 1 gece kalmalı Yedigöller turlarımızda fotoğraf ve doğa amaçlı kısa doğa gezileri yapıyoruz. Siz Ankara'dan günübirlik yada kalmalı-konaklamalı Yedigöller gezileri-turları düşünüyorsanız bizleri arayın. Size uygun bir programımız mutlaka vardır. Özellikle sezon gezileri kapsamında fotoğraf ve doğa gezileri yapmak isterseniz Ankara'dan Yedigöller turu yapan acenta olarak sizlere her türlü desteği verebiliriz.